Rapro
Part Gallery

Yenilenen online kataloğumuz Part Gallery ile daha çok ürünü, daha hızlı arayın, daha kolay bulun! Part Gallery’de Rapro no, OEM no, ürün adına göre arama yapabilirsiniz.

Ready to Go With RAPRO

KAUÇUK PARÇA ÜRETİMİNDE 50 YILLIK DENEYİM

2003 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rapro'nun uzmanlığı, Türkiye'de ilk kauçuk parça üreticisi ve ihracatçısı olma unvanını taşıyan kurucusu Sayın Gian Giacomo Ragusin’in 50 yıllık tecrübesine dayanmaktadır.

RAPRO, İzmir, Türkiye'de bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile faaliyetine başlamıştır. Hızla artan araç tipleri ve kaliteli kauçuk parçalara olan ihtiyaç doğrultusunda, RAPRO, kauçuk ürün gamına kauçuk metal parçalar, körükler, contalar ve kasnakları da eklemiştir.

Rapro Hakkında Daha Fazla Bilgi

Ürün Kategorileri

Hortumlar

Rapro, hortum üretiminde EPDM, NBR, NBR-PVC, CR, AEM, CSM ve VMQ malzemeleri kullanılmaktadır. Hortumlar, Aramid veya Polyester iplik ile güçlendirilmiştir.

Kauçuk ve Kauçuk Metal Parçalar

NR, SBR, EPDM, VMQ kauçuklar ile birleştirilmiş saç veya alüminyum kullanarak üretilen kauçuk parçaları, akustik konfor ve mükemmel titreşimsizlik sağlar.

Kapaklar

RAPRO, hemen hemen tüm uygulamalarda kullanılmak üzere OE kalitesinde geniş bir radyatör ve genleşme şişesi kapakları serisi sunuyor.

Rakamlarla Rapro

2003 KURULUŞ

2003 yılında kurulan Rapro, İzmirde bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile iş hayatına başladı.

50 YILLIK TECRÜBE

Rapro 2003 yılı başında kurulmasına rağmen, bilgi birikimini, Türkiyenin ilk Kauçuk Parça üreticisi ve ihracatçılarından biri olan kurucusu Sayın Gian Giacomo Ragusinin 50 yıllık deneyimine borçludur.

450+ ÇALIŞAN

Raproyu yıllar boyu başarılı kılan ve kalitesini daima yukarı taşıyan, her şeyden çok özveriyle çalışan, yüksek nitelikli, profesyonel kadrosudur.

17.000m² ÜRETIM TESISI

Üretim tesisi 10.000m² kapalı, 7.000m² açık alan üzerine kuruludur.

16.000m² LOJISTIK MERKEZI

Turgutludaki Lojistik Merkezimiz; 10.000m²si kapalı, 6.000m²si açık olmak üzere toplam 16.000m²lik alana ve 11m çatı yüksekliğine sahiptir.

9.500+ ÜRÜN

Rapro müşterilerine 9.500den fazla ürün sunmaktadır. Müşterilerinin özel siparişlerini ve pazar gereksinimlerini inceleyerek ürün grubunu sürekli genişletmektedir.

52 ÜLKEYE İHRACAT

Ürünlerimizin %85i başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 6 kıtada 52 ülkeye ihraç edilmektedir.

12 OEM MÜŞTERISI

Rapro birçok OEM müşterisine birinci ya da ikinci tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

1. KALİTE

OEM ya da after market müşterilerine orjinal parçaya eşdeğer ya da daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

DÜNYA ÇAPINDA

RAPRO, mükemmel kalitesi, hızlı teslimatı, çalışkanlığı ve çok dilli satış ekibi ve mükemmel stratejik konumu ile tüm üretilen ürünlerinin %85ini ihraç etmektedir.

Connected Worldwide Image