KALİTE

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

Ürün güvenliği ve kalitesi uygulamalarımızın onayı, test laboratuvarlarımız tarafından, en son teknoloji araçları kullanılarak kauçuk bileşkelere ve bitmiş ürünlere uygulanan testler ile elde edilmektedir.

RAPRO ürünleri, ISO, DIN ve SAE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Buna rağmen, çok kısa bir süre içinde, müşterilerin özel talepleri veya standartları doğrultusunda kişiye özel çözümler ve imalatlar yapmak da mümkündür.

RAPRO'nun ürünleri, ASTM standartlarının test yöntemi olarak kullanıldığı kendi laboratuvarlarında profesyonel olarak test edilir. Hammaddeden nihai ürüne kadar olan süreçteki her aşamada, tüm ürünler kalite kontrolüne tabidir ve profesyonel kalite teknisyenleri tarafından onaylanır.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ
KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ
KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

KALİTEMİZ

ISO 9001:2015 ve IATF 16949:2016'nın da dahil olduğu kalite akreditasyonları ile; ana hedefimiz, işimizin her alanında mükemmeliyet sağlamaktır. Bu hedef, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle uzun süreli ilişkilerin oluşturulmasını sağlamıştır.

EAC

RAPRO, Rusya Federasyonu sınırları dahilinde, toptan veya perakende olarak satılan her mal için gerekli olan EAC belgesine de sahiptir.

ÇALIŞANLARIMIZ

Rapro’da bizler, çalışanlarımız için emniyetli bir çalışma ortamı oluşturmaya kendimizi adamış durumdayız. Rapro, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahiptir ve bu standarda uyulması hususunda son derece titizdir.

ÇEVREMIZ

Rapro'da bizler çevresel kaygıları anlıyor ve atık yönetiminde sorumlu biçimde hareket ediyor, daha az enerji harcıyor ve daha az malzeme tüketiyoruz. Rapro, çevre yönetim sistemini sürekli olarak geliştiriyor ve ISO14001:2015 sertifikasına sahip olmaktan gurur duyuyor.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

KURULUŞ BAĞLAMI

Otomotiv sektörü ve farklı endüstriler için kauçuk hortum ve plastik parça üreticisi olan firmamız, ilgili tüm tarafların ihtiyaç ve beklentilerini ayrıca global marka platform gerekliliklerini yerine getirebilmek için; Müşteri Memnuniyeti, İnsanlarımız, Sürekli İyileştirme, Sağlık / Güvenlik / Çevre, Sürdürülebilirlik ve Kârlı Büyümeyi önceliği olarak belirlemiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Bizler, rekabette en üst konumda yeralan ürünlerinlerimiz, hizmetlerimiz ve tecrübemizle müşteri beklentilerini karşılamayı, aşmayı ve Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

KALİTE MÜKEMMELLİK VİZYONU

Ana iş odağımız; müşteri beklentilerinin ötesine geçerek, ilk defada ve daima, bilgili çalışanlarla, yeterli ve sürdürülebilir süreçlerle, üstün kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve bu sayede her zaman seçilen çözüm ortağı olmaktır.

…kalite alışkanlıktır!